Karuzele

przez | 30 maja 2022

Karuzele na place zabaw

Karuzele na place zabaw to atrakcyjne urządzenia rekreacyjne dla dzieci. Karuzele są charakterystycznym elementem placów zabaw, stanowią świetne uzupełnienie huśtawek, zjeżdżalni i sprężynowych jeździków na placach zabaw. Karuzele przynoszą dzieciom wiele radości i są niezbędne na każdym placu zabaw. Nasze karuzele dla dzieci dostępne są w wielu kolorach i motywach. Karuzele są doskonałym urządzeniem integracyjnym, ponieważ pozwala na jednoczesne korzystanie z nich przez kilkoro dzieci.


Wysoka jakość karuzel dla dzieci

Nasze karuzele na place zabaw są wykonane z różnych materiałów. Oferujemy między innymi karuzele wykonane z tworzywa HDPE i stali nierdzewnej. Dzięki temu są one odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i bardzo trwałe. Urządzenia te są w pełni odporne na wodę i niskie temperatury.
Karuzele dla wózków inwalidzkich na place zabaw dla osób niepełnosprawnych

Mamy szeroki wybór karuzel w różnych rozmiarach i stylach, w tym karuzele małe, duże, z siedziskami i bez siedzisk. Oferujemy również karuzele z atestem dla dzieci o specjalnych potrzebach. Nasze karuzele mogą być używane przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Karuzele zapewniają komfort i wysoki poziom bezpieczeństwa.


Rodzaje karuzel na place zabaw

Na placach zabaw znajdują się różne rodzaje karuzel, które przynoszą dzieciom wiele radości. Istnieje wiele wzorów w różnych wariantach. Niektóre mają kabiny, obracające się wokół własnej osi, niezależnej od osi głównej, inne, na przykład łańcuchowe – obracające się na łańcuchach siodełek. Niektóre z tych urządzeń posiadają zabezpieczenie przed wypadnięciem z siedzenia pasażera i są regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego. Oferujemy karuzele dla różnych ilości użytkowników. Z większości karuzeli może korzystać jednocześnie od 1 do 6 dzieci.

Przetłumaczono z https://gigaplayground.eu/product-category/carousels/